Szanty – śpiewaj i żegluj

  Bez kategorii

Szukasz tych wydawnictw? Zapraszamy do największego sklepu o tematyce szantowej. Nowe wydawnictwa i najbardziej klasyczne pozycje. Szanty CD – sklep Fundacji Hals.

Klasyczne pieśni pracy zadomowiły się w większości miejsc związanych z żeglarstwem. Jednakowo wśród żeglarzy morskich jak i śródlądowych. Niezależnie czy to Bałtyk, czy Mazury, szanty brzmią bez mała wszędzie.

Zobacz już dziś jak przyciągnąć na swój festiwal nowych klientów – Pozycjonowanie Stron Kraków – Nie czekaj! Konkurencja nie śpi!

Najlepszy zbiór ciekawych albumów i koszulek o tematyce żeglarskiej. Nie masz najważniejszych map? Najważniejsze z nich szybko odnajdziesz w tym sklepiku.

Wspaniałe w tych piosenkach jest prawdziwe ujęcie życia i trudnych warunków na oceanie. Pieśni szantowe mówią nierzadko również o rozrywkach portowych. Sprzyjały w takim przypadku pogłębianiu motywacji i pogłębianiu morale żeglarzy. Co więcej dużo z tych pieśni opowiadało o pieniądzach i bogactwach, a także o męstwie. Z reguły wykonywane są w akompaniamencie gitar i pozostałych prostych instrumentów, które jednocześnie łatwo zabrać ze sobą na żaglowcu. Pieśni te nieraz opowiadają o poważaniu dla morza, o odwecie Neptuna albo o ciężkiej pracy.

Comments are closed.