Czy warto kupić filtr węglowy?

0
  Bez kategorii

Wiele ludzi szuka w necie węglowych filtrów do wody do kupienia. Jednak cały kłopot polega na tym, iż nie ma czegoś takiego jak filtr węglowy sam w sobie.

Internautom chodzi więc nie o filtr węglowy, a o filtr z włożonym wkładem węglowym, a dokładniej o obudowę z wkładem węglowym, co w rezultacie tworzy filtr do wody. Przyjmijmy jednak, iż interesuje nas nie sam wkład węglowy oraz osobna obudowa tylko pełny filtr wody nazwany jako węglowy filtr wody. Jaki model możemy wybrać i gdzie go nabyć?

Jako jedno z popularniejszych rozwiązań można polecić filtr węglowy Big Blue czyli tak naprawdę obudowę Big Blue z odpowiednio dobranym wkładem węglowym. To bardzo często kupowane i chwalone przez klientów filtry węglowe. Rozwiązaniem alternatywnym może tu być węglowy filtr wody typu Atlas czyli obudowa typu Atlas z włożonym wkładem węglowym. Jeszcze innym, szczególnie polecanym rozwiązaniem są belgijskie filtry węglowe marki Cintropur z grupy TE. Pomimo iż cena takiego węglowego filtra wody jest większa niż rozwiązania typu Atlas czy Big Blue to warto się tym zainteresować. Węglowy filtr do wody Cintropur 25 TE jest wykonany zdecydowanie lepiej niż produkty z Azji.

Zostaje tylko kwestia miejsca zakupu wkładu węglowego wraz z obudową. Jak zwykle są tu dwie możliwości czyli kupno w sklepie stacjonarnym lub któryś ze sklepów internetowych. Polecam to drugie rozwiązanie, ponieważ jest z reguły tańsze i wygodniejsze. Nie chcę tu rekomendować lub odradzać pewnych sklepów, ale jeżeli ktokolwiek byłby zainteresowany to proszę napisać w komentarzach do publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>